Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
 

xkoren

XKoren Electric olarak ışığın yayılmasını ve fark edilmesini sağlayan alçak gerilim şalt ürünlerimizle güçlü oyuncuların yer aldığı elektrik sektöründe, piyasaya yeni bir soluk getirme iddiasıyla faaliyetlerimizi yürütüyoruz. "Parlak bir gelecek için ışığın izinde" sloganıyla çıktığımız kurumsal yolculuğumuzda, yayılmasına katkı yaparak görünür kıldığımız ışıkla parlaklık kadar kalıcılığı da önemsiyoruz. Ulusal ve uluslararası kalite standartlarına sahip alçak gerilim devre kesicileri, otomatik sigortalar, alçak gerilim akım transformatörleri, alçak gerilim kontaktörleri, kaçak akım koruma şalterleri, sigortalı yük ayırıcıları ile NH sigortalar başta olmak üzere çeşitli AG koruma ve ölçü cihazlarından oluşan ürün yelpazemizi, yüzde 100 Türk olan sermaye yapımızla müşterilerimizle buluşturuyoruz.  

xkoren

xkoren
Ad Soyad
xkoren ltd
İl/İlçe
Eskişehir/Tepebaşı
Adresi
Hoşnudiye Mah. Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Cad. No:11
Telefon
+90 (216) 544 25 25
Cep Telefon
+90 (222) 211 00 00
Faks
+90 (222) 236 18 30
Web Sitesi
http://www.xkoren.com.tr
E-Posta
iletisim@etietieti.com
Yayın Tarihi
02.07.2023 18:41

XKoren Electric olarak ışığın yayılmasını ve fark edilmesini sağlayan alçak gerilim şalt ürünlerimizle güçlü oyuncuların yer aldığı elektrik sektöründe, piyasaya yeni bir soluk getirme iddiasıyla faaliyetlerimizi yürütüyoruz.

"Parlak bir gelecek için ışığın izinde" sloganıyla çıktığımız kurumsal yolculuğumuzda, yayılmasına katkı yaparak görünür kıldığımız ışıkla parlaklık kadar kalıcılığı da önemsiyoruz.


Ulusal ve uluslararası kalite standartlarına sahip alçak gerilim devre kesicileri, otomatik sigortalar, alçak gerilim akım transformatörleri, alçak gerilim kontaktörleri, kaçak akım koruma şalterleri, sigortalı yük ayırıcıları ile NH sigortalar başta olmak üzere çeşitli AG koruma ve ölçü cihazlarından oluşan ürün yelpazemizi, yüzde 100 Türk olan sermaye yapımızla müşterilerimizle buluşturuyoruz.

 

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.