TÜRKİYE'NİN İLK SEKTÖREL HABER PORTALI

MechSoft “Harika İş Yeri Sertifikası”nı almaya hak kazandı

MechSoft, işyeri kültürü ve çalışan deneyimi konusunda uzman küresel otorite Great Place to Work® tarafından yürütülen programda “Harika İş Yeri Sertifikası” almaya hak kazandı. Bilişim Teknolojileri sektörünün yenilikçi firması MechSoft, çalışanlarının değerlendirmeleri sonucunda güçlü bir kurumsal kültüre ve yüksek bir aidiyet duygusuna sahip olduğunu bu uluslararası sertifikayla tescilledi.


 
 “Müşterilerinin Güvenilir Dijital Danışmanı” olma mottosuyla bilişim sektöründeki faaliyetlerine devam eden MechSoft, Great Place to Work Certified” unvanını almaya hak kazandı. 97 ülkede 92 dilde gerçekleştirilen Çalışan Deneyimi Anketi Trust Index© ile ilgili tüm kriterleri başarıyla tamamlayan ve anket sonuçlarında yüksek bir değer elde eden MechSoft, dış müşterilerinin yanı sıra iç müşterileri olan çalışanları için de “Güvenilir” bir kurum kültürü inşa ediyor.
 
Great Place to Work Enstitüsü tarafından yürütülen programda gerçekleştirilen anket kapsamında; “güvenilirlik”, “saygı”, “hakkaniyet”, “gurur” ve takım ruhu ana başlıkları altında yapılan değerlendirmelerde MechSoft’un güçlü ve gelişime açık yönleri ölçümlendi.
 
“HIZLA DİJİTALLEŞEN BİR DÜNYADA İNSAN ODAKLI SİSTEMLERE İNANIYORUZ”
 
MechSoft Yönetici Ortağı Gökhan Erdoğdu, kuruldukları 2008 yılından beri birçok kez Türkiye’nin ve Avrupa’nın en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinden biri olarak seçildiklerini belirterek, “Güçlü alanlarımızın bilincinde ve geliştirilebilir alanlarımıza yatırım yapmaya devam ederek hedeflerimiz doğrultusunda hızla ilerliyoruz.” dedi.
 
“Harika İş Yeri Sertifikası” almaya hak kazanmalarından duyduğu memnuniyeti dile getiren Erdoğdu; “Firmalar özellikle pandemi döneminde kurum kültürlerini işe yeni giren çalışanlarına aktarmakta büyük sıkıntılar yaşadılar. Biz bir teknoloji firması olarak, hizmetini verdiğimiz dijital dönüşüm çözümlerimizle bu süreci daha kolay geçirdik.” diye ekledi.

Hızla dijitalleşen bir dünyada insan odaklı sistemlere inandıklarını ifade eden Gökhan Erdoğdu, “Çalışanlarımızın memnuniyetini ilk sıraya alarak emeğe, birikime, doğru performans değerlendirmesine ve mesleki gelişime dayanan iş süreçlerini önceliklendiriyoruz. Elde ettiğimiz bu önemli sonuç da doğru yolda ilerlediğimizi gösteriyor. Biz birbirine güvenen ve birlikte gelişen büyük bir aileyiz.” şeklinde konuştu. 
 
 
Bilişim teknolojileri sektöründe hızlı adımlarla yol alan MechSoft, tüm uluslararası teknoloji trendlerini takip eden, birçok kez Deloitte Fast 50 programı kapsamında Türkiye’nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketinden biri seçilen ve önemli referanslar elde eden yenilikçi bir teknoloji firması olarak faaliyetlerini 14 yıldır sürdürüyor.
 
 
 
 
Arimars, metaevrenin global oyuncularıyla rekabet ediyor
İşletmelerin IT'si mouse'tan cloud'a Eclit'e emanet
“Gıda ekosisteminin kadın girişimcilere ihtiyacı var”
MİA, fark yaratacak gelecek teknolojilerine odaklanıyor
Packupp, hızlı teslimatta büyümesini sürdürecek
TİM ve ihracatçı birlikler ile ilgili düzenlemeleri içeren kanun teklifi
AB'nin çelik ürünlerinde Türkiye’ye karşı uyguladığı korunma önlemleri uluslararası ticaret kurallarına aykırı bulundu
Alışan Lojistik'ten kadınlara çok yönlü destek
Wilo, çalışma kültürüyle endüstride fark yaratıyor
SAS “Öncü kadın Dostu” uygulamalarıyla ilham veriyor
H-ÜFE’de yıllık yüzde 80,62 artış
AkLease’den Çevreci Yatırımlara Yeni Kaynak
ASAŞ 6 kıtaya yaptığı satışlarla büyümesini sürdürüyor
Türkiye, NATO Siber Güvenlik Tatbikatı’nda dokuzunculuk elde etti
MechSoft'a “Harika İş Yeri Sertifikası”
GlassHouse ekip ruhuna dayalı teknolojik deneyim sunuyor
İş Bankası'ndan karbonsuz ekonomiye destek
Merkez Bankası yıl sonu enflasyon tahminini 19,6 puan yükseltti
Turizm yatırımcılarının 16 Mayıs’ta İstanbul’da bir araya geliyor
Enerji faturasında yüzde 154,7 artış
İş Leasing Türkiye’nin enerjisine yatırım yapıyor
BDDK ticari krediler için risk ağırlığını yüzde 200’e yükseltti
THY’nin ilk çeyrek net karı 161 milyon dolar
Nisan ayı ekonomik güven endeksinde gerilem
MNG Kargo sektörde öncü projeleriyle büyümeyi sürdürüyor