TÜRKİYE'NİN İLK SEKTÖREL HABER PORTALI

ABD’nin hızla büyüyen depo ve stok yönetimi çözümü Logiwa Türkiye’de!

Logiwa, yatırım gerektirmeyen, bulutta Depo Yönetim Sistemi'ni hayata geçirdi.
Logiwa, her ölçekte yüzlerce firmanın hızlı ve verimli bir şekilde sipariş karşılamasını sağlayan, bulut tabanlı depo ve stok yönetimi (WMS) yazılımıdır. Logiwa; özellikle e-ticaret, perakende ve üçüncü parti servis sağlayıcı (3PL) firmalar tarafından yaygın olarak tercih ediliyor. ABD’de pazar yerleri, kargo firmaları ve muhasebe sistemleri ile en fazla kullanılmaya hazır entegrasyonu olan, son derece entegre bir çözüm olan Logiwa, Avrupa’da ve Yakın Doğu’daki satış faaliyetlerine Türkiye’den başlıyor.
Logiwa, Türkiye pazarında abonelik sistemi ile yüksek yatırım maliyetleri ve uzun proje sürelerine gerek kalmadan, kullanıma hazır sunulan “Depo Yönetimi Sistemi”nin yanı sıra “Taşıma Yönetimi Sistemi” ile müşterilerine daha geniş bir ürün portföyü ile hizmet verecek.

Türkiye’yi aynı zamanda uluslararası operasyonları için bir Ar-Ge ve destek üssü olarak konumlandıracaklarını açıklayan Logiwa Genel Müdürü Erhan Musaoğlu, İstanbul ofisi için işe alımlara başlandığını ve bu başarının bir parçası olmak isteyen yetenekli gençlere kendilerini kanıtlama imkanı sağladıklarını belirtti.
 

Yatırımcıları


Runway Venture Partners, Revo Capital,  Spider Capital ve Launch Capital aynı zamanda Spotify ve Snapchat gibi dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinin de yatırımcılarıdır.